Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Bottle Size | 1200ml |
| Capacity | 1000 |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Application | CIJ Printer |
| Quantity Per Pack | 4 pcs |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Ink Color | Black |
| Printer Ink Type | Solvent Based Ink |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Color | Transprent |
| Country of Origin | Made in India |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Condition | New |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | 825ml |
| Color | Transparent |
| Brand | PrintUnity Inks |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Size | 1200ml |
| Color | Transparent |
| Brand | PrintUnity Inks |
| Bottle Size | 1200ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Shelf Life | As per usage |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Application | CIJ Printer |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Color | Black |
| Brand | Printunity inks |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Quantity Per Pack | 6pcs |
| Shelf Life | As per usage |
| Print Technology | CIJ Printer |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Payment Term | Advance |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Color | Black |
| Bottle Size | 825ml |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Application | CIJ Printer |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Bottle Size | 1200ml |
| Capacity | 1000psc |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Printer Ink Type | Solvent Based Ink |
| Application | CIJ Printer |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Color | Black |
| Pack Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Bottle Size | 825ml |
| Packaging Type | Cartoon, Box |
| Quantity Per Pack | 6pcs |
| Shelf Life | As per usage |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Payment | Online UPI , NEFT |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Color | Black |
| Bottle Size | 825ml |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Condition | New |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | as per required |
| Color | Black |
| Brand | PrintUnity Inks |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Application | CIJ Printer |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Color | Black |
| Packaging Type | Box |
| Printer Ink Type | Solvent Based Ink |
| Volume | 825ml |
| Shelf Life | As per usage |
| Technology | Automatic |
| Bulk Packaging | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Color | Yellow Bottle |
| Quantity Per Pack | 4 pcs |
| Bottle Size | 1200ml |
| Shelf Life | 1 year |
| Packaging Type | Cartoon, Box |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Application | CIJ Printer |
| Ink Color | Black |
| Printer Ink Type | Solvent Based Ink |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | As per required |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Black |
| Quantity Per Pack | 6pcs |
| Bottle Size | 825ml |
| Shelf Life | 1 year |
| Packaging Type | Cartoon, Box |
| Print Technology | CIJ Printer |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Compatible Brand | Printunity Inks |
| Volume | 825ml |
| Payment Term | Advance |
Additional Information: