Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Usage/Application | Printing |
| Color | Black |
| Packaging Type | Cartoon, Box |
| Quantity Per Pack | 6 pcs |
| Shelf Life | 1 year |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | 600ml |
| Capacity | 100 m/min |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Cartoon, Box |
| Quantity Per Pack | 6 pcs |
| Shelf Life | 1 year |
| Country of Origin | Made in India |
| Product size | 600ml |
Additional Information: