Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Size | 1200ml |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Black |
| Batch No | 502 |
| Form | N/A |
| Quantity Per Pack | 2 pcs |
| Bottle Size | 1200ml |
| Shelf Life | 1 year |
| Packaging Type | Cartoon, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Material | Liquid |
| Application | CIJ Printer |
| Condition | New |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Size | 825ml |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Transparent |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Cartoon, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Condition | New |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Color | Transparent |
| Bottle Size | 1200ml |
| Application | Cij Printer |
| Ink Type | Liquid |
| Pack Type | Carton, Box |
| Quantity Per Pack | 6pcs |
| Shelf Life | 1 yrs |
| Print Technology | CIJ Printer |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Payment Term | Advance |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Size | 1200ml |
| Printer Ink Type | Solvent Based Ink |
| Shelf Life | As per usage |
| I Deal In | New Only |
| Bulk Packaging | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Bottle Size | 1200ml |
| Brand. | Printunity Inks |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Application | CIJ Printer |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | 825ml |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Condition | New |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Black |
| Quantity Per Pack | 6pcs |
| Bottle Size | 825ml |
| Shelf Life | 1 year |
| Packaging Type | Cartoon, Box |
| Application | CIJ Printer |
| Material | Liquid |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Payment | Online UPI , NEFT |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Color | Black |
| Applicable Machine Type | Cij Printer |
| Country of Origin | Made in India |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000psc |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Printer Ink Type | Solvent Based Ink |
| Application | CIJ Printer |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | as per reuired |
| Color | Black |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Condition | New |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | 825ml |
| Color | Black |
| Application | CIJ Printer |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Bottle Size | 825ml |
| Capacity | 1000psc |
| Applicable Machine Type | Cij Printer |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | 825ml |
| Color | Black |
| Bottle Size | 825ml |
| Application | Cij Printer |
| Capacity | 1000pcs |
| Ink Type | Liquid |
| Pack Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Quantity Per Pack | 6pcs |
| Shelf Life | As per usage |
| Print Technology | CIJ Printer |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Payment Term | Advance |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Size | 1200ml |
| Packaging Type | Box |
| Size | 1200ml |
| Shelf Life | As per usage |
| Bulk Packaging | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Payment | Online UPI , NEFT |
| Transport | V xpress , V trans , DTDC, Blue Dart , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Application | CIJ Printer |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Bottle |
| Packaging Size | 1200ml |
| Color | Transparent |
| Brand | PrintUnity inks |
| Bottle Size | 1200ml |
| Capacity | 1000pcs |
| Packaging Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Ink Type | Liquid |
| Quantity Per Pack | 6pcs |
| Shelf Life | As per usage |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Payment Term | Advance |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Size | as per required |
| Product Type | Compatible |
| Ink Type | Liquid |
| Color | Black |
| Bottle Size | 825ml |
| Application | Cij Printer |
| Pack Type | Carton, Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Quantity Per Pack | 6pcs |
| Shelf Life | As per usage |
| Print Technology | CIJ Printer |
| Transport | V xpress , V trans , Blue Dart , DTDC , Trackon |
| Quality | Excellent 100% Tested |
| Payment Mode | Online UPI , NEFT |
| Payment Term | Advance |
Additional Information: